تبلیغات
مخالفان گران شدن بازی های رایانه ای - حرف های یک پیره گیمر...
حرف های یک پیره گیمر...
روز ها می گزرد و هر روز کشور ها به سویه آینده ای میروند که نمیدانند آخرش به کجا ختم میشود برخی هر روز رو به بلندی و بعضی هر روز پسرفت اما هر دو یک راهه مشترک دارند و آن چیزی نیست به جز گرانی و آینده . . .
در ادامه متن جالبی هست حتما" ببینید.


سلام دوستان این اولین پست من هست که میدم و اول خواستم خودم رو معرفی کنم تا اونجایی که میدونم این جا رو بچه های بازی نمایی راه انداختند از همین جا هم به همشون سلام دارم شاید من رو هم بشناسید اما بعدا میگم کیم .
تا اونجایی که میدونید ایران هم به خودش اومده و داره کمی رو بازی های کپی گیر میده و می خواد برای خودش کپی رایت بزاره من فقت نمی دونم چرا این کار رو می کنه این کار یعنی بقیه ی دزد ها رو جمع کنید بعد خودمون بشیم شاه دزد می دونید چرا این حرف رو میزنم ؟ مثلا یه بازی رو Ubisoft میده بیرون بعد میاد اینجا کرک میشه به صورت دزدی (کپی) فروخته میشه بعد دولت گرامی میاد این ها رو جمع میکنه باز خودش کرک می کنه به نامه ایران و کپی رایته ایرانی میده بیرون !! من نمی دونم چرا ایران هیچ وفت جهانی نیست پس اون شرکت Ubisoft بدبخت چی کار کنه ؟
جریانه اورجینال کردنه بازی ها خوب هست اما به نظرم باید دوباره باز نویسی بشه جریان یعنی این که بیان به جایی که خودشون کپی رایت بسازن بیان بازی های اورجینال اصل رو بفروشن به خدا رویه اون ها هم رده بندی سنی زده شده.
حالا میرسیم به جریانه سانسور من در تعجبم که زمانی که درجه بندی دارید می کنید مثلا میگید این بازی +18 سال یا 22 سال آخه طرف بالغ شده خودش می فهمه اصلا سانسور چه معنی در این حالت پیدا میکنه ؟
درسته ما تو کشوره اسلامی هستیم اما زندگیمون رو خودمون رقم میزیم و انتخاب می کنیم کسی قرار نیست به ما بگه این رو تو نبین !
ما از قدیم داشتیم بازیه کپی بازی میکردیم و الانم ها تو خونمون رفته که کپی دوست داریم چون ارزونه و تازه در کنارش هن همین بازی های کپی به خاطره کرک بودنش مشکلاته زیادی رو هم داشته و ما گفتیم از ماست که بر ماست 1000 تومان دادیم کپی گرفتیم حالا یا شانسومن کرکش درسته یا مشکل داره حد اقل نیاین بازی ها رو اورجیناله ایرانی کنید اونم با همون کرک و گرونی بیشتر بدید دست مردم ! یعنی ما پوله بیشتر بدیم که بازم خراب از توش در بیاد به جای اینکار بازی ها کپی معمولی رو نگر دارید در کنارش بازی ها اورجینال اصلی شرکت های بازی سازی رو هم وارد کشور کنید هرکس خواست میره کپی می گیره هرکس هم نخواست میره اورجینال میگره.
حرف ها زیاده دوستان شما تا اینجا نظراتتون رو بگید تا من اگر شد ادامش رو هم مینویسم...


2 نوشته شده توسط امیر در پنجشنبه 5 دی 1387 و ساعت 07:53 ق.ظ  نظرات